Wydarzenia

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE KINOWE W KORSZACH!!!

27Paź202212:23

8 listopada Miejski Ośrodek Kultury w Korszach przemieni się w profesjonalne kino z najnowocześniejszą techniką kinową!!!
Zagramy dla Was największe premiery kinowe:

 

- “Listy do M. 5” - Świąteczny mega hit. W rolach głównych ponownie zobaczymy Tomasza Karolaka, Wojciecha Malajkata czy Agnieszkę Dygant. Piąta część to opowieść o tym, co dla nas najcenniejsze - o bliskości.

- “Johnny” - Oparta na faktach historia księdza Jana Kaczkowskiego. Aż 4 Złote Lwy na festiwalu w Gdyni, w tym nagroda publiczności. Ten film bawi, wzrusza i pomaga spojrzeć na codzienność z zupełnie innej perspektywy.

- “Kopciuszek i kamień życia" - Propozycja na rodzinny czas w kinie. Kopciuszek wraz z początkującą czarodziejką i dwiema rozgadanymi myszami stawia sobie za punkt honoru, aby odczarować zamienionego w gryzonia księcia Alexa.

- "Guliwer" - Światowej sławy podróżnik i poszukiwac
z przygód Guliwer zostaje ponownie zaproszony do krainy Liliputów, którą wcześniej ocalił przed wrogą flotą sąsiedniego kraju Blefuscu.

Na seans zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych!
Zamów swój bilet już teraz: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/522
Ceny biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł
Niespodzianka! Wszyscy widzowie, którzy zapłacą za bilety bezgotówkowo - przy użyciu karty, telefonu lub przez internet - (zarówno w przedsprzedaży, jak i w kasie tuż przed seansem) otrzymają bezpłatnie popcorn - nieodłączny element kinowych emocji.
- - - - - -
Ogólnopolska akcja realizowana jest we współpracy z Fundacją Polska Bezgotówkowa. Akcja została zainicjowana w odpowiedzi na potrzebę upowszechniania kultury oraz edukacji w zakresie finansów cyfrowych wśród mieszkańców obszarów oddalonych od dużych miast i w których jednocześnie nie ma na stałe kina.
Więcej szczegółów na: https://www.filmowobezgotowkowo.pl/
#FilmowoBezgowkowo